Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Закон Украины "О регулировании градостроительной деятельности" относительно отсрочки вступления в силу отдельных положений

Заключение к проекту закона Украины от 11.12.2014 № 1396
Дата рассмотрения: 18.12.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо відтермінування набрання чинності окремих положень" (реєстр. N 1396 від 11.12.2014 р.)

У проекті пропонується набрання чинності частин 3 та 4 ст. 24 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (забороняють передачу земель державної та комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам у разі відсутності плану зонування або детального плану території, зміну цільового призначення земельної ділянки, яка не відповідає плану зонування території) перенести з 1 січня 2013 року на 1 січня 2016 року. Відповідні зміни пропонується внести до пункту першого частини першої розділу V "Прикінцеві положення" Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності". На думку суб'єктів даної законодавчої ініціативи це дозволить вирішити проблему з передачею (наданням) земельних ділянок державної та комунальної власності у власність відповідним особам для містобудівних потреб у населених пунктах, де відсутні генеральні плани, плани зонування та детальні плани територій, для розробки яких немає відповідних коштів.

Опрос