Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно улучшения условий социально-экономической компенсации риска населения, проживающего в зонах наблюдения

Заключение к проекту закона Украины от 11.12.2014 № 1395
Дата рассмотрения: 04.02.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки на засіданні 04.02.2015 р. (протокол N 6) розглянув проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо покращення умов соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає в зонах спостереження (реєстр. N 1395 від 11.12.2014 р.), поданий народними депутатами України Бандуровим В. В., Деркачем А. Л., Шипком А. Ф. Москаленком Я. М., Развадовським В. Й.

Законопроектом передбачається: включення до об'єктів справляння збору соціально-економічної компенсації ризику населення експлуатуючі організації ядерних установок зі зберігання відпрацьованого ядерного палива у спеціалізованих сховищах; збільшення розміру соціально-економічної компенсації ризику для населення, що проживає в зоні спостереження, з одного до двох відсотків; покращення умов життя сільського населення, яке проживає в 30-кілометровій зоні атомних електростанцій, збільшенням пільгових обсягів споживання електричної енергії; перерозподіл коштів чинної компенсації ризику населення.

Опрос