Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно улучшения условий социально-экономической компенсации риска населения, проживающего в зонах наблюдения

Заключение к проекту закона Украины от 11.12.2014 № 1395
Дата рассмотрения: 04.02.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки на засіданні 04.02.2015 р. (протокол N 6) розглянув проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо покращення умов соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає в зонах спостереження (реєстр. N 1395 від 11.12.2014 р.), поданий народними депутатами України Бандуровим В. В., Деркачем А. Л., Шипком А. Ф. Москаленком Я. М., Развадовським В. Й.

Законопроектом передбачається: включення до об'єктів справляння збору соціально-економічної компенсації ризику населення експлуатуючі організації ядерних установок зі зберігання відпрацьованого ядерного палива у спеціалізованих сховищах; збільшення розміру соціально-економічної компенсації ризику для населення, що проживає в зоні спостереження, з одного до двох відсотків; покращення умов життя сільського населення, яке проживає в 30-кілометровій зоні атомних електростанцій, збільшенням пільгових обсягів споживання електричної енергії; перерозподіл коштів чинної компенсації ризику населення.

Головне науково-експертне управління Верховної Ради України у висновку висловило ряд зауважень та запропонувало для прийняття виваженого рішення щодо законопроекту отримати експертний висновок Уряду.

За висновком Кабінету Міністрів України законопроект не підтримується.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос