Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно усиления государственной защиты граждан

Заключение к проекту закона Украины от 10.12.2014 № 1386
Дата рассмотрения: 20.01.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності на своєму засіданні 20.01.2015 року розглянув проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо посилення державного захисту громадян (реєстр. N 1386 від 10.12.2014 р.), внесений народним депутатом України Яценком А. В.

Законопроект спрямований на посилення контролю за діяльністю банків та фінансових установ в частині обмеження розмірів фінансових санкцій за порушення позичальниками умов кредитних договорів та вносяться зміни до порядку заміни кредитора у зобов'язанні.

Законопроектом пропонується внесення змін до Цивільного кодексу України, Закону України "Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань", Закону України "Про Національний банк України" та передбачається, що:

1. Розмір неустойки у правочинів, які укладаються між фізичною особою та банком або фінансовою установою, не можуть перевищувати подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується неустойка;

Опрос