Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Уголовный кодекс Украины относительно усиления защиты прав на недвижимое имущество

Заключение к проекту закона Украины от 10.12.2014 № 1385
Дата рассмотрения: 04.02.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення захисту прав на нерухоме майно (реєстр. N 1385 від 10 грудня 2014 року)

Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя на своєму засіданні 04 лютого 2015 року (протокол N 9) розглянув на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення захисту прав на нерухоме майно (реєстр. N 1385 від 10 грудня 2014 року) (далі - Законопроект), поданий народним депутатом України Яценком А. В.

Згідно з пояснювальною запискою запропоновані Законопроектом зміни спрямовані на створення ефективного кримінально-правового засобу захисту прав фізичних та юридичних осіб, які на законних підставах є власниками або володіють нерухомим майном чи майном, на яке поширюється правовий режим нерухомого майна. Для досягнення поставленої мети Законопроектом пропонується внесення змін до статті 162 Кримінального кодексу України, що передбачають створення ефективного кримінально-правового засобу захисту прав фізичних та юридичних осіб, які на законних підставах є власниками або володіють нерухомим майном чи майном, на яке поширюється правовий режим нерухомого майна.

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос