Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно усиления социальных гарантий для молодежи, инвалидов и других малозащищенных слоев населения

Заключение к проекту закона Украины от 10.12.2014 № 1384
Дата рассмотрения: 16.09.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до статті 16 Закону України "Про комітети Верховної Ради України" та доручення Голови Верховної Ради України Гройсмана В. Б. Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення розглянув на своєму засіданні 16 вересня 2015 року проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціальних гарантій для молоді, інвалідів та інших малозахищених верств населення" (реєстр. N 1384), поданий народним депутатом України Яценком А. В.

Законопроектом пропонується внести зміни до Кодексу законів про працю України (КЗпП), Закону України "Про відпустки", Закону України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні" та Закон України "Про зайнятість населення" 1991 року, якими передбачається зміна порядку надання відпусток працівникам - молоді, інвалідам, жінкам, неповнолітнім працівникам, батькам - вихователям дитячих будинків, іншим малозахищеним особам, забезпечення працевлаштування молоді через встановлення нормативів робочих місць, посилення вимог щодо забезпечення працівника роботою в разі простою підприємства з дотриманням вимог з оплати праці такому працівнику в розмірі не нижчому ніж середній заробіток за попередньою роботою тощо.

Опрос