Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Уголовный кодекс Украины (относительно установления ответственности за кражу канализационных люков)

Заключение к проекту закона Украины от 10.12.2014 № 1381
Дата рассмотрения: 04.02.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо встановлення відповідальності за викрадення каналізаційних люків) (реєстр. N 1381 від 10 грудня 2014 року)

Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосудця на своєму засіданні 04 лютого 2015 року (протокол N 9) розглянув на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо встановлення відповідальності за викрадення каналізаційних люків) (реєстр. N 1381 від 10 грудня 2014 року) (далі - Законопроект), поданий народним депутатом України Яценком А. В.

Згідно з пояснювальною запискою метою Законопроекту є встановлення відповідальності за викрадення каналізаційних або водопровідних люків, водостічних решіток, а так само за придбання або отримання, зберігання чи збут завідомо одержаних злочинним шляхом каналізаційних або водопровідних люків або водостічних решіток. Для досягнення поставленої мети пропонується доповнити Кримінальний кодекс України новою статтею 194-2, передбачивши покарання за такий злочин у вигляді штрафу розміром від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох до п'яти років, або позбавленням волі на той самий строк. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або якщо вони завдали шкоду у великих розмірах, караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України Комітет виходить з наступного.

Опрос