Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Уголовный кодекс Украины (относительно установления ответственности за кражу канализационных люков)

Заключение к проекту закона Украины от 10.12.2014 № 1381
Дата рассмотрения: 03.06.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянув на своєму засіданні 3 червня 2015 року проект Закону України "Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо встановлення відповідальності за викрадення каналізаційних люків)" (реєстр. N 1381), поданий народним депутатом України Яценком А. В.

Законопроект має за мету встановлення кримінальної відповідальності за викрадення каналізаційних люків. Зокрема, пропонується доповнити Розділ VI Кримінального кодексу України новою статтею 194-2, встановивши кримінальну відповідальність за викрадення каналізаційних або водопровідних люків, водостічних решіток, а так само за придбання або отримання, зберігання чи збут завідомо одержаних злочинним шляхом каналізаційних чи водопровідних люків або водостічних решіток.

Санкції нової статті передбачають штраф від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до 2 років, або обмеженням волі на строк до 3 - 5 років, або позбавленням волі на той самий строк.

Порушення здійснене повторно або за попередньою змовою групою осіб, або якщо вони завдали шкоду у великих розмірах, тягне за собою покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років. Якщо ж зазначені дії стануть причинами загибелі людей, вони каратимуться позбавленням волі на строк від 8 до 12 років.

Опрос