Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Уголовный кодекс Украины (относительно запрещения проведения собачьих боев)

Заключение к проекту закона Украины от 10.12.2014 № 1378
Дата рассмотрения: 04.02.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо заборони проведення собачих боїв) (реєстр. N 1378 від 10 грудня 2014 року)

Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя на своєму засіданні 04 лютого 2015 року (протокол N 9) розглянув на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо заборони проведення собачих боїв) (реєстр. N 1378 від 10 грудня 2014 року) (далі - Законопроект), поданий народним депутатом України Яценком А. В.

Згідно з пояснювальною запискою метою Законопроекту є заборона проведення собачих боїв під будь-яким виглядом. Для досягнення поставленої мети пропонується доповнити статтю 299 Кримінального кодексу України частиною третьою, відповідно до якої проведення боїв за участю собак та інших тварин, яких відносять до хребетних, а також селекціонування, навчання та використання собак для боїв, нацькування зазначених тварин одна на одну, вчинене для проведення спортивних, видовищних заходів з хуліганських, корисливих чи інших мотивів, караються штрафом від двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос