Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Уголовный кодекс Украины (относительно усиления ответственности за незаконное завладение транспортным средством)

Заключение к проекту закона Украины от 10.12.2014 № 1374
Дата рассмотрения: 20.05.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за незаконне заволодіння транспортним засобом) (реєстр. N 1374 від 10 грудня 2014 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 20 травня 2015 року (протокол N 19) на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за незаконне заволодіння транспортним засобом) (реєстр. N 1374 від 10 грудня 2014 року) (далі - Законопроект), поданий народним депутатом України Яценком А. В.

Законопроект подано в порядку законодавчої ініціативи відповідно до частини першої статті 93 Конституції України, статті 89 Закону України "Про Регламенту Верховної Ради України".

Згідно з пояснювальною запискою, Законопроект розроблений з метою посилення кримінальної відповідальності за незаконне заволодіння транспортним засобом, що, на думку автора, підвищить рівень захисту права власності.

Для досягнення мети, автором Законопроекту пропонується внести зміни до частин першої, другої, третьої статті 289 Кримінального кодексу України.

Опрос