Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об особенностях празднования Рош Ха-Шана в городе Умань Черкасской области

Заключение к проекту закона Украины от 10.12.2014 № 1372
Дата рассмотрения: 22.04.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Про проект Закону "Про особливості святкування Рош Ха-Шана в місті Умань Черкаської області" (реєстр. N 1372 від 10.12.2014)

Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності на своєму засіданні 22 квітня 2015 року (Протокол N 12) розглянув проект Закону "Про особливості святкування Рош Ха-Шана в місті Умань Черкаської області" (реєстр. N 1372 від 10.12.2014), поданий народним депутатом України А. Яценком.

Метою зазначеного законопроекту є створення у місті Умань Черкаської області спеціальної території для врегулювання паломницького руху на період святкування Рош Ха-Шана, перебування та забезпечення захисту прав, інтересів паломників і населення міста.

Народні депутати України - члени Комітету погоджуються щодо необхідності врегулювання та організації забезпечення необхідних умов перебування великої кількості паломників у м. Умань Черкаської області під час святкування Рош Ха-Шана.

При обговоренні законопроекту члени Комітету звернули увагу, що питання, які пропонує врегулювати зазначений законопроект, не є предметом окремого законодавчого акта. Цілком достатньо застосовувати положення законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про свободу совісті та релігійні організації", "Про туризм", "Про охорону навколишнього природного середовища". Вирішення питань організації перебування паломників у місцях паломництва повинно вирішуватися на підзаконному рівні в актах розпорядчого характеру.

Опрос