Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно улучшения условий для ведения сельского хозяйства

Заключение к проекту закона Украины от 10.12.2014 № 1368
Дата рассмотрения: 17.02.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов для ведення сільського господарства" (реєстр. N 1368 від 10.12.2014 р.)

Проект спрямований на вдосконалення законодавчого регулювання відносин, що виникають у сфері оренди землі та закупівлі молока та молочної сировини. Зокрема, з метою посилення відповідальності за додержання вимог щодо сплати орендної плати пропонуються відповідні зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України. Також уточнюється редакція ст. 291 Господарського кодексу України, вносяться зміни до статей 21, 22, 24, 25, 31, 32 Закону України "Про оренду землі", які містять основні, принципові положення з визначення умов, розміру, форм орендної плати за земельні ділянки тощо.

Окрім того пропонується доповнити Закон України "Про молоко та молочні продукти" новою статтею, що встановлює порядок закупівлі молока та молочної сировини тощо. На думку суб'єктів права законодавчої ініціативи, прийняття даного законопроекту "заохотить людей займатись сільським господарством".

Головне управління, розглянувши законопроект, вважає за необхідне висловити щодо його змісту наступні зауваження.

Опрос