Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О лекарственных средствах" относительно усовершенствования правовых норм, регламентирующих порядок регистрации и контроля качества лекарственных средств

Заключение к проекту закона Украины от 10.12.2014 № 1363
Дата рассмотрения: 19.01.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я розглянув проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про лікарські засоби" щодо удосконалення правових норм, які регламентують порядок реєстрації та контролю лікарських засобів" (реєстр. N 1363 від 10.12.2014 р.), поданий народним депутатом Дирівим А. Б. (протокол N 5 від 19.01.2015 р.).

Метою законопроекту, як зазначається у Пояснювальній записці, є удосконалення порядку державної реєстрації лікарських засобів у відповідності з директивами та іншими документами ЄС, рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров'я, покращення якості лікарських засобів, що надходять на фармацевтичний ринок України, створення правових і технічних умов щодо захисту фармацевтичного ринку України від неякісних та фальсифікованих лікарських засобів.

Підтримуючи в цілому мету, задекларовану автором законодавчої ініціативи, слід зазначити, що запропонований спосіб її досягнення викликає певні сумніви щодо його ефективності та можливості реалізації, що обґрунтовується наступним.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос