Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О лекарственных средствах" относительно усовершенствования правовых норм, регламентирующих порядок регистрации и контроля качества лекарственных средств

Заключение к проекту закона Украины от 10.12.2014 № 1363
Дата рассмотрения: 19.01.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я розглянув проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про лікарські засоби" щодо удосконалення правових норм, які регламентують порядок реєстрації та контролю лікарських засобів" (реєстр. N 1363 від 10.12.2014 р.), поданий народним депутатом Дирівим А. Б. (протокол N 5 від 19.01.2015 р.).

Метою законопроекту, як зазначається у Пояснювальній записці, є удосконалення порядку державної реєстрації лікарських засобів у відповідності з директивами та іншими документами ЄС, рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров'я, покращення якості лікарських засобів, що надходять на фармацевтичний ринок України, створення правових і технічних умов щодо захисту фармацевтичного ринку України від неякісних та фальсифікованих лікарських засобів.

Підтримуючи в цілому мету, задекларовану автором законодавчої ініціативи, слід зазначити, що запропонований спосіб її досягнення викликає певні сумніви щодо його ефективності та можливості реалізації, що обґрунтовується наступним.

Опрос