Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об особенностях государственного регулирования деятельности субъектов предпринимательской деятельности, связанной с реализацией и экспортом лесоматериалов" (относительно моратория на экспорт лесо- и пиломатериалов в необработанном виде)

Заключение к проекту закона Украины от 10.12.2014 № 1362
Дата рассмотрения: 24.12.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань промислової політики та підприємництва 24 грудня 2014 року розглянув проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про особливості державного регулювання діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, пов'язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів" щодо мораторію на експорт лісо- та пиломатеріалів у необробленому вигляді" (реєстр. N 1362), поданий народними депутатами України Добродомовим Д. Є., Томенком М. В., Матківським Б. М., Мусієм О. С., Купрієм В. М., Чепиногою В. М., Єднаком О. В., Антонищаком А. Ф., Дубініним О. І., Дирівим А. Б.

Метою прийняття законопроекту є відновлення деревообробної та меблевої промисловості, створення робочих місць, переорієнтації експорту з деревної сировини на продукцію більш широкого ступеня обробки, шляхом встановлення мораторію на вивезення за кордон деревини та пиломатеріалів у необробленому вигляді строком на 10 років.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у висновку від 22.12.2014 року зазначає, що з урахуванням наведених вище зауважень проект Закону доцільно направити на доопрацювання (додається).

Опрос