Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об особенностях государственного регулирования деятельности субъектов предпринимательской деятельности, связанной с реализацией и экспортом лесоматериалов" (относительно моратория на экспорт лесо- и пиломатериалов в необработанном виде)

Заключение к проекту закона Украины от 10.12.2014 № 1362
Дата рассмотрения: 22.12.2014 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про особливості державного регулювання діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, пов'язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів" (щодо мораторію на експорт лісо- та пиломатеріалів у необробленому вигляді)" (реєстр. N 1362 від 10.12.2014 р.)

У законопроекті пропонується встановити мораторій на вивезення за кордон деревини та пиломатеріалів у необробленому вигляді строком на 10 років. Також у проекті уточнюється перелік цінних та рідкісних порід дерев (до їх складу пропонується віднести дуб). Метою законопроекту, як свідчить Пояснювальна записка до нього, є відновлення деревообробної та меблевої промисловості в Україні, створення робочих місць, переорієнтації експорту з деревної сировини на продукцію більш широкого ступеня обробки.

Головне управління, розглянувши законопроект, вважає за доцільне зазначити наступне.

Опрос