Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 7 Закона Украины "О государственной социальной помощи малообеспеченным семьям" относительно социальной защиты семей, члены которых имеют в собственности или владении земельные участки

Заключение к проекту закона Украины от 10.12.2014 № 1350
Дата рассмотрения: 22.04.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення розглянув на своєму засіданні 22 квітня 2015 року проект Закону "Про внесення змін до статті 7 Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" (щодо соціального захисту сімей, члени яких мають у власності чи володінні земельні ділянки)" (реєстр. N 1350), внесений народним депутатом України Ю. Вознюком.

Законопроектом пропонується виключити абзац четвертий частини першої статті 7 Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" відповідно до якого, державна соціальна допомога малозабезпеченим сім'ям не призначається у випадку, якщо у власності чи володінні малозабезпеченої сім'ї (крім сімей, що складаються лише з дітей та осіб, які досягли 65-річного віку або є інвалідами I та II групи, та сімей, в яких є діти-інваліди) є земельна ділянка площею понад 0,6 га, крім випадків, коли така земельна ділянка з незалежних від сім'ї причин не приносить дохід.

Опрос