Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О статусе горных населенных пунктов в Украине" (относительно увеличения государственных гарантий в социально-экономическом развитии)

Заключение к проекту закона Украины от 10.12.2014 № 1345
Дата рассмотрения: 11.02.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

За дорученням Голови Верховної Ради України В. Гройсмана Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування розглянув на своєму засіданні проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про статус гірських населених пунктів в Україні" щодо збільшення державних гарантій в соціально-економічному розвитку (реєстр. N 1345 від 10.12.2014 р.), внесений народними депутатами України Д. Шлемком, В. Івченком, І. Крульком.

За визначенням суб'єктів права законодавчої ініціативи, даний законопроект внесений з метою розширення нормативно-правового поля стосовно збільшення державних гарантій в соціально-економічному розвитку населених пунктів, яким надано статус гірських, а також забезпечення державної підтримки проектів, які здійснюються в гірських населених пунктах, в соціальній сфері та сфері розвитку інфраструктури.

Комітет з питань запобігання і протидії корупції у своєму висновку вказує, що у проекті акта не виявлено корупціогенних факторів - проект акта відповідає вимогам антикорупційного законодавства.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку від 23 січня 2015 року висловлює ряд зауважень до законопроекту та вважає, що він потребує доопрацювання.

Опрос