Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О статусе и социальной защите граждан, пострадавших в результате Чернобыльской катастрофы" относительно медицинского обеспечения детей участников ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС и эвакуированных из зоны отчуждения

Заключение к проекту закона Украины от 10.12.2014 № 1336
Дата рассмотрения: 04.02.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Вносимо на розгляд Верховної Ради України проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо медичного забезпечення дітей учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та евакуйованих із зони відчуження" (реєстр. N 1336 від 10.12.2014 р.), внесений народним депутатом України Королевською Н. Ю.

У законопроекті пропонується доповнити перелік осіб, які належать до потерпілих від Чорнобильської катастрофи (стаття 11 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи") дітей учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та евакуйованих із зони відчуження, які народилися від учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та евакуйованих із зони відчуження, і які після досягнення повноліття не були віднесені до встановлених статтею 14 цього Закону категорій, і запровадити їх щорічне медичне обстеження (диспансеризацію) та лікування у спеціалізованих медичних закладах.

На думку автора законодавчої ініціативи, реалізація положень законопроекту потребуватиме додаткових коштів Державного бюджету України у розмірі 41,0 млн. грн. на рік.

Головне науково-експертне управління, підтримуючи в цілому законодавчу пропозицію щодо посилення соціального захисту осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, висловило зауваження.

Опрос