Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Таможенный тариф Украины, утвержденный Законом Украины "О Таможенном тарифе Украины" (относительно урегулирования ставок ввозной пошлины на поливинилхлорид)

Заключение к проекту закона Украины от 26.12.2014 № 1335-1
Дата рассмотрения: 23.01.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Митного тарифу України, затвердженого Законом України "Про Митний тариф України" (щодо врегулювання ставок ввізного мита на полівінілхлорид)"

У законопроекті шляхом внесення змін до Митного тарифу України, встановленого Законом України "Про Митний тариф України", пропонується деталізувати товарний код 3904 10 00 00 УКТЗЕД (полівінілхлорид, не змішаний з іншими речовинами), для якого у Митному тарифі України встановлені нульові пільгова і повна ставки ввізного мита, шляхом виділення у його рамках двох кодів УКТЗЕД: 3904 10 00 10 (полівінілхлорид, не змішаний з іншими речовинами, отриманий емульсійним, або мікросуспензійним способом, за умови відповідності усім зазначеним нижче показникам: константа Фікентчера 65 або більше, але не більш як 100; залишок після просіювання на ситі із сіткою 200 мкм не більш як 0,2 %, із сіткою 63 мкм не більш як 5 %; частка сульфатної золи не більш як 1,5 мас. %; вміст вологи в полімері не більш як 0,5 мас. %) із встановленням нульових пільгової і повної ставок ввізного мита та 3904 10 00 90 (полівінілхлорид інший) із встановленням пільгової та повної ставок ввізного мита у розмірі 6,5 %.

Необхідність прийняття законопроекту у Пояснювальній записці до нього обґрунтовується тим, що ", полівінілхлорид, отриманий емульсійним, або мікросуспензійним способом, не виробляється в Україні,", у зв'язку з чим ", по вказаній товарній підкатегорії доцільно залишити нульову ставку ввізного мита. Полівінілхлорид, що пропонується віднести до товарної підкатегорії 3904 10 00 90, виробляється Україні, отже, доцільно погодитись із запропонованим підвищенням ставки ввізного мита до 6,5 відсотків".

Головне управління, в цілому підтримуючи внесену законодавчу пропозицію, одночасно вважає за доцільне звернути увагу на таке.

Опрос