Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внедрении новых инвестиционных возможностей, гарантировании прав и законных интересов субъектов предпринимательской деятельности для проведения масштабной энергомодернизации

Заключение к проекту закона Украины от 09.12.2014 № 1313
Дата рассмотрения: 24.12.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань промислової та інвестиційної політики на засіданні 24 грудня 2014 року розглянув проект Закону України "Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб'єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації" (реєстр. N 1313 від 09.12.2014 р.), поданий народними депутатами України Ляшком О. В., Галасюком В. В. та іншими.

Метою зазначеного законопроекту є створення правових засад для запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб'єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації через механізм енергосервісу.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку від 22.12.2014 року в цілому позитивно оцінює законодавчі пропозиції, що містяться у проекті, однак, разом з тим, висловлює низку зауважень до окремих його положень (додається).

Опрос