Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Кодекс Украины об административных правонарушениях относительно усиления ответственности за отдельные правонарушения в сфере охраны природы, использования природных ресурсов, охраны культурного наследия

Заключение к проекту закона Украины от 19.12.2014 № 1308-1
Дата рассмотрения: 18.03.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері охорони природи, використання природних ресурсів, охорони культурної спадщини" (реєстр. N 1308-1 від 19 грудня 2014 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя на засіданні 18 березня 2015 року (протокол N 14) розглянув на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері охорони природи, використання природних ресурсів, охорони культурної спадщини (реєстр. N 1308-1 від 19 грудня 2014 року) (далі - Законопроект), поданий народним депутатом України Фірсовим Є. П.

Згідно з Пояснювальною запискою метою Законопроекту є посилення відповідальності за порушення вимог законодавства у сфері охорони природи, використання природних ресурсів, охорони культурної спадщини.

Для досягнення мети автором пропонується внести зміни до деяких статей Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо збільшення розміру штрафів, які накладаються на громадян та посадових осіб, за окремі правопорушення у сфері охорони природи, використання природних ресурсів, охорони культурної спадщини.

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Основного Закону України, Комітет виходить з такого.

Опрос