Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Земельный кодекс Украины (относительно передачи земельных участков в собственность или в пользование)

Заключение к проекту закона Украины от 10.12.2014 № 1277-1
Дата рассмотрения: 02.02.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо передачі земельних ділянок у власність або у користування)" (реєстр. N 1277-1 від 10.12.2014 р.)

У проекті пропонується розширити повноваження у сфері земельних відносин сільських, селищних та міських рад шляхом надання їм права розпоряджатися не тільки землями комунальної власності, а й землями державної власності, в тому числі сільськогосподарського призначення, які знаходяться в межах та за межами населених пунктів. Відповідні зміни пропонується внести до статей 15-1 та 122 Земельного кодексу України, які визначають повноваження центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, інших органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо передачі земельних ділянок у власність та користування. Як зазначається у Пояснювальній записці до проекту, його прийняття сприятиме "розвитку інфраструктури населеного пункту, дасть можливість здійснювати повноцінний контроль за цільовим використанням земельних ділянок".

Опрос