Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Уголовный кодекс Украины (относительно усиления ответственности за неправомерное обращение средств платежа)

Заключение к проекту закона Украины от 05.12.2014 № 1272
Дата рассмотрения: 04.03.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону України про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за незаконні дії з платіжними інструментами, обладнанням для їх підробки, системами дистанційного обслуговування та іншими засобами доступу до банківських рахунків) (реєстр. N 1272 від 05 грудня 2014 року)

Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя на засіданні 04 березня 2015 року (протокол N 12) розглянув на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за незаконні дії з платіжними інструментами, обладнанням для їх підробки, системами дистанційного обслуговування та іншими засобами доступу до банківських рахунків) (реєстр. N 1272 від 05 грудня 2014 року), поданий народними депутатами України Бєльковою О. В., Юринець О. В., Агафоновою Н. В., Кацер-Бучковською Н. В.

Згідно із пояснювальною запискою до законопроекту його метою є заміна виду покарання за злочин, визначений статтею 200 Кримінального кодексу України, відповідно до європейського законодавства та встановлення міри покарання за його вчинення адекватного до рівня суспільної небезпеки.

Опрос