Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 14 Закона Украины "О занятости населения" относительно предоставления права на получение дополнительных гарантий в содействии трудоустройству родителей или лицу, их заменяющему, имеющему на содержании ребенка в возрасте до шести лет

Заключение к проекту закона Украины от 04.12.2014 № 1266
Дата рассмотрения: 04.02.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до статті 16 Закону України "Про комітети Верховної Ради України" та доручення Голови Верховної Ради України Гройсмана В. Б. Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення розглянув на своєму засіданні 4 лютого 2015 року проект Закону України про внесення змін до статті 14 Закону України "Про зайнятість населення" щодо надання права на отримання додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню батьків або особі, яка їх замінює, що має на утриманні дитину віком до шести років (реєстр. N 1266), внесений народним депутатом України Шипком А. Ф.

Законопроектом вноситься зміна до статті 14 Закону України "Про зайнятість населення". Цією зміною пропонується розширити категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, зокрема, поширити ці гарантії на одного з батьків або особу, яка їх замінює і має на утриманні одну дитину віком до шести років.

На думку Комітету, прийняття законопроекту сприятиме посиленню соціального захисту цієї категорії громадян та відновить соціальну справедливість.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України повідомляє, що за результатами розгляду у першому читанні законопроект може бути прийнятий за основу.

Опрос