Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О развитии и государственной поддержке малого и среднего предпринимательства в Украине

Заключение к проекту закона Украины от 04.12.2014 № 1256
Дата рассмотрения: 10.12.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань промислової політики та підприємництва 10 грудня 2014 року розглянув проект Закону України про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні (реєстр. N 1256), поданий народними депутатами України Кужель О. В., Продан О. П., Ледовських О. В., Галасюком В. В., Кіралем С. І., Кривенком В. М.

Метою прийняття законопроекту є створення сприятливого правового середовища для формування та реалізації державної політики у сфері розвитку малого і середнього підприємництва, підвищення ефективності консультацій між державним і приватним секторами шляхом зміцнення представництва інтересів суб'єктів малого і середнього підприємництва.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку від 18.12.2014 року вважає, що за результатами розгляду в першому читанні законопроект доцільно повернути на доопрацювання (додається).

Комітет з питань запобігання і протидії корупції вважає, що законопроект відповідає вимогам антикорупційного законодавства (додається).

Опрос