Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно усовершенствования отдельных положений молодежной политики и образования молодежных центров)

Заключение к проекту закона Украины от 04.12.2014 № 1248
Дата рассмотрения: 03.02.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет на засіданні 3 лютого 2015 року розглянув проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення окремих положень молодіжної політики та утворення молодіжних центрів" (реєстр. N 1248), поданий народними депутатами України Крульком І. І., Лозовим А. С., Романовою А. А., Кодолою О. М., Пацканом В. В.

Законопроектом пропонується внести зміни до законів України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні", "Про місцеве самоврядування", "Про молодіжні та дитячі громадські організації". Законопроектом пропонується передбачити створення у містах, селах та селищах молодіжних центрів, визначити додаткові повноваження щодо фінансового забезпечення молодіжних центрів місцевими органами влади, визначити додаткові повноваження центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щодо надання підтримки дітям та молоді, визначити повноваження Центрального органу виконавчої влади у сфері реалізації молодіжної політики.

Міністерство молоді та спорту України в цілому підтримує законодавчу ініціативу та вважає, що його прийняття поліпшить взаємодію держави та молоді, а створення молодіжних центрів надасть можливість молодіжним лідерам в правовому полі спільно з державними органами, установами, громадськими об'єднаннями, благодійними організаціями здійснювати інформаційно-ресурсне забезпечення з реалізації державної політики у сфері молоді.

Опрос