Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О печатных средствах массовой информации (печати) в Украине" (относительно распространения продукции печатных средств массовой информации на государственном языке)

Заключение к проекту закона Украины от 04.12.2014 № 1237
Дата рассмотрения: 27.01.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні" (щодо розповсюдження продукції друкованих засобів масової інформації державною мовою)" (реєстр. N 1237 від 04.12.2014 р.)

У законопроекті пропонується внести зімни до ст. 4 Закону України "Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні", згідно з якими "друковані засоби масової інформації в Україні видаються державною мовою. Друковані засоби масової інформації в Україні можуть видаватися іншими мовами. При цьому сукупний тираж видання державною мовою має бути не меншим за сукупний тираж видання іншими мовами. Двомовні та багатомовні видання вважаються такими, що видаються іншими мовами".

Як зазначається в Пояснювальній записці, головним завданням законопроекту "є створення умов для розвитку державної мови, як консолідуючого чинника для держави".

Опрос