Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об усилении внимания к использованию государственных символов в дошкольных, общеобразовательных и внешкольных учебных заведениях

Заключение к проекту закона Украины от 02.12.2014 № 1192
Дата рассмотрения: 14.01.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти на засіданні 14 січня 2015 року (протокол N 4) відповідно до статті 93 Регламенту Верховної Ради України розглянув проект Закону України "Про посилення уваги до використання державних символів у дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах" (реєстр. N 1192 від 02.12.2014 року), поданий народними депутатами України Головком М. Й., Ільєнком А. Ю., Осуховським О. І. та іншими.

Законопроект спрямований на посилення уваги до використання державних символів у дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах, сприяння єднанню українського народу навколо патріотичного, культурного та духовного виховання суспільства.

Комітет з питань науки і освіти підтримує ідейну спрямованість норм та положень законопроекту, але звертає увагу на деякі вади законопроекту, на яких наголошує Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку за номером 16/2-1124/1192 від 23.12.2014 року, зокрема щодо комплексного підходу до закріплення на законодавчому рівні питань використання державних символів те тільки у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах, а й в інших сферах суспільного життя.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос