Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О восстановлении платежеспособности должника или признании его банкротом" относительно производства по делу о банкротстве

Заключение к проекту закона Украины от 02.12.2014 № 1190
Дата рассмотрения: 12.01.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо провадження у справі про банкрутство)" (реєстр. N 1190 від 02.12.2014 року, внесений народними депутатами України Д. В. Святашем та В. В. Писаренком)

У проекті пропонується внести до статті 8 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" зміни, згідно з якими провадження у справі про банкрутство не зупиняється при оскарженні прийнятих господарським судом ухвал чи постанови про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури. Як зазначено у Пояснювальній записці до проекту, "зміни, що пропонуються, мають на меті унеможливити зловживання правом на оскарження сторонами та учасниками провадження у справах про банкрутство". Реалізація даного законопроекту, на думку суб'єктів права законодавчої ініціативи, сприятиме вдосконаленню нормативно-правової бази щодо провадження у справах про банкрутство.

Опрос