Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 255 Уголовного кодекса Украины (относительно установления уголовной ответственности для "воров в законе")

Заключение к проекту закона Украины от 02.12.2014 № 1188
Дата рассмотрения: 26.12.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянув проект Закону України "Про внесення змін до статті 255 Кримінального кодексу України (щодо встановлення відповідальності для "злодіїв в законі")" (реєстр. N 1188), поданий народними депутатами України Геращенком А. Ю., Єфремовою І. О., Котвіцьким І. О., Дзензерським Д. В., Тетуруком А. А., Княжицьким М. Л..

З метою встановлення кримінальної відповідальності "злодіїв в законі" та "членів злодійського миру", а також надання правоохоронним органам додаткового механізму для боротьби із цим явищем та зменшення суспільної шкоди від нього законопроектом пропонується викласти в новій редакції статтю 255 Кримінального кодексу України, передбачивши кримінальну відповідальність за "зайняття особою вищого становища в злочинній ієрархії" (частина 2 статті 255 КК в редакції проекту) та участь у створенні та діяльності злочинної організації такої особи (частина 3 статті 255 КК в редакції проекту).

Опрос