Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О системе досудебного следствия Украины и статусе следователей

Заключение к проекту закона Украины от 02.12.2014 № 1187
Дата рассмотрения: 13.05.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про систему досудового слідства України та статус слідчих України (реєстр. N 1187 від 02 грудня 2014 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 13 травня 2015 року (протокол N 18) на відповідність Конституції України проект Закону про систему досудового слідства України та статус слідчих (реєстр. N 1187 від 02 грудня 2014 року), поданий народними депутатами України Геращенком А. Ю. та іншими (далі - Законопроект).

Згідно з пояснювальною запискою до Законопроекту він розроблений з метою подальшого вдосконалення діяльності слідчих при здійсненні ними досудового розслідування, підвищення його ефективності та забезпечення законності.

Для досягнення мети автором пропонується прийняти єдиний, базовий для слідчих всіх відомств закон, у якому визначити однаковий для всіх слідчих статус, а також гарантії їх процесуальної діяльності з урахуванням особливостей проходження служби в кожному відомстві.

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос