Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 26 Закона Украины "О воинской обязанности и военной службе" относительно освобождения от военной службы граждан, являющихся студентами или аспирантами дневной формы обучения

Заключение к проекту закона Украины от 02.12.2014 № 1175
Дата рассмотрения: 14.01.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони на засіданні 14 січня 2015 року розглянув проекти законів України:

про внесення змін до статті 26 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо звільнення з військової служби громадян, які є студентами або аспірантами денної форми навчання (реєстр. N 1175), поданий народним депутатом України В. Литвином;

про внесення змін до статті 26 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо військовослужбовців, які є студентами або аспірантами денної форми навчання (реєстр. N 1175-1), поданий народним депутатом України Л. Гриневич.

Проекти спрямовано на запровадження підстави для звільнення з військової служби під час дії особливого періоду військовослужбовців, які є студентами або аспірантами денної форми навчання.

Проектом (реєстр. N 1175) пропонується доповнити пункт "ґ" частини восьмої ст. 26 вищеназваного Закону новим абзацом шостим, відповідно до якого під час дії особливого періоду військовослужбовці звільнятимуться з військової служби у зв'язку з навчанням за денною формою, яке було перервано у зв'язку з призовом студента або аспіранта на військову службу під час мобілізації, на особливий період.

Опрос