Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Регламент Верховной Рады Украины относительно порядка допуска в зал пленарных заседаний парламента

Заключение к проекту закона Украины от 02.12.2014 № 1162
Дата рассмотрения: 14.01.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо порядку допуску до залу пленарних засідань парламенту (реєстр. N 1162 від 02 грудня 2014 року)

Комітет з питань правової політики на засіданні 14 січня 2015 року (протокол N 7) розглянув на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо порядку допуску до зали пленарних засідань парламенту (реєстр. N 1162 від 02 грудня 2014 року) (далі - Законопроект), поданий народним депутатом України С. Соболєвим.

Згідно з пояснювальною запискою Законопроект спрямований на забезпечення допуску завідувачів секретаріатів депутатських фракцій і груп до зали засідань парламенту під час пленарних засідань Верховної Ради України з метою підвищення ефективності роботи народних депутатів України. Для досягнення поставленої мети Законопроектом передбачається внесення змін до статті 5 Регламенту Верховної Ради України в частині допуску під час пленарних засідань Верховної Ради України до залу засідань завідувачів секретаріатів депутатських фракцій і груп.

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос