Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О присяжных исполнителях

Заключение к проекту закона Украины от 02.12.2014 № 1155
Дата рассмотрения: 04.03.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 4 березня 2015 року (протокол N 12) проект Закону "Про присяжних виконавців" (реєстр. N 1155 від 2 грудня 2014 року) (далі - Законопроект), поданий народним депутатом України Мірошниченком Ю. Р.

Згідно з Пояснювальною запискою до Законопроекту він розроблений з метою встановлення правових засад створення альтернативного інституту примусового виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб) в Україні та забезпечення своєчасного, належного виконання таких рішень на всій території України.

Для досягнення мети автором пропонується визначити загальні правові засади діяльності присяжних виконавців, порядок надання їм повноважень, статус присяжних виконавців, контроль за їх діяльністю, засади оплати праці присяжних виконавців. Стосовно прав та обов'язків присяжного виконавця передбачається застосувати положення Закону України "Про виконавче провадження" щодо прав та обов'язків державного виконавця із застереженнями, передбаченими Прикінцевими положеннями Законопроекту.

Опрос