Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно регулирования деятельности капелланов в органах и учреждениях, относящихся к сфере управления Государственной пенитенциарной службы Украины)

Заключение к проекту закона Украины от 02.12.2014 № 1154
Дата рассмотрения: 26.12.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянув проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо регулювання діяльності капеланів в органах та установах, що належать до сфери управління Державної пенітенціарної служби України)" (реєстр. N 1154), поданий народним депутатом України Мірошниченком Ю. Р.

Попередній аналіз положень законопроекту дозволяє зробити висновок щодо необхідності врегулювання на законодавчому рівні питання реалізації засудженими особами, які відбувають покарання в установах виконання покарань та особами, взятими під варту, у місцях попереднього ув'язнення, свого конституційного права на свободу віросповідання, задоволення їх релігійних потреб та надання душпастирської опіки з боку священнослужителів (капеланів).

Опрос