Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно унификации и приведения к международным стандартам законодательства в сфере интеллектуальной собственности (в части определения объектов права интеллектуальной собственности)

Заключение к проекту закона Украины от 02.12.2014 № 1149
Дата рассмотрения: 08.04.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

За дорученням Голови Верховної Ради України від 12 грудня 2014 року Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 8 квітня 2015 року (протокол N 15) проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уніфікації та приведення до міжнародних стандартів законодавства у сфері інтелектуальної власності (в частині визначення об'єктів права інтелектуальної власності)" (реєстр. N 1149 від 12 грудня 2014 року), поданий народним депутатом України Петьовкою В. В. (далі - Законопроект).

Згідно з Пояснювальною запискою до Законопроекту він розроблений з метою забезпечення узгодженості актів цивільного та господарського законодавства, що регулює питання охорони та використання об'єктів інтелектуальної власності, а також удосконалення правового регулювання відносин, які виникають з приводу створення та використання об'єктів інтелектуальної власності.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України вважає, що за результатами розгляду в першому читанні Законопроект доцільно відхилити.

Опрос