Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно предоставления органам местного самоуправления сельских населенных пунктов полномочий осуществлять государственную регистрацию права аренды земельных участков сельскохозяйственного назначения)

Заключение к проекту закона Украины от 01.12.2014 № 1136
Дата рассмотрения: 29.01.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо реєстрації прав оренди земельних ділянок органами місцевого самоврядування сільських населених пунктів)" (реєстр. N 1136 від 01.12.2014 р.)

У законопроекті пропонується надати посадовій особі органу місцевого самоврядування сільського населеного пункту повноваження із здійснення функції державного реєстратора щодо реєстрації права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Відповідні зміни пропонується внести до законів України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" та "Про місцеве самоврядування в Україні". Як зазначено у Пояснювальній записці до законопроекту, він "має на меті надати можливість мешканцям сільських населених пунктів здійснювати державну реєстрації права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення у їхньому органі місцевого самоврядування".

Проаналізувавши законопроект, Головне управління вважає за доцільне висловити щодо його змісту наступні зауваження та пропозиції.

Опрос