Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О гражданском оружии и боеприпасах

Заключение к проекту закона Украины от 10.12.2014 № 1135-1
Дата рассмотрения: 18.03.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону "Про цивільну зброю і боєприпаси" (реєстр. N 1135-1 від 10 грудня 2014 року)

Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя на засіданні 18 березня 2015 року (протокол N 14) розглянув на відповідність Конституції України проект Закону про цивільну зброю і боєприпаси (реєстр. N 1135-1 від 10 грудня 2014 року) (далі - Законопроект), поданий народними депутатами України А. Іллєнком та іншими.

Згідно з Пояснювальною запискою метою Законопроекту є законодавче врегулювання придбання, зберігання та використання громадянами зброї, гарантування конституційного права громадян України на захист свого життя, здоров'я і власності. Для досягнення поставленої мети Законопроект встановлює право на володіння зброєю та боєприпасами, визначає умови, порядок та правила придбання зброї і боєприпасів громадянами, володіння ними, їх зберігання, переміщення, використання та застосування, позбавлення права на володіння зброєю та її вилучення, регламентує порядок організації курсів з підготовки власників зброї, а також визначає перелік повноважень органів державної влади та управління у сферах обігу зброї та боєприпасів і надання послуг, пов'язаних із використанням зброї та боєприпасів.

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос