Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно уточнения некоторых положений, регулирующих порядок осуществления государственных закупок)

Заключение к проекту закона Украины от 01.12.2014 № 1127
Дата рассмотрения: 17.06.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань економічної політики на засіданні 17 червня 2015 року розглянув поданий народним депутатом України Дерев'янком Ю. Б. проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо уточнення деяких положень, що регулюють порядок здійснення державних закупівель) (реєстр. N 1127 від 01.12.2014) і прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України повернути зазначений законопроект суб'єкту права законодавчої ініціативи на доопрацювання.

У законопроекті пропонується:

визначити поняття "бюджетні кошти";

поширити вимоги цього Закону на всі підприємства, установи, організації та їх об'єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо органи державної влади чи органи місцевого самоврядування володіють більшістю голосів у вищому органі управління таких юридичних осіб або у статутному капіталі юридичної особи державна або комунальна частка акцій (часток, паїв) перевищує 50 відсотків та "державні підприємства, казенні підприємства, комунальні унітарні підприємства, їх дочірні підприємства, а також підприємства, господарські товариства, у статутному капіталі яких 50 і більше відсотків належить цим підприємствам, об'єднання таких підприємств";

передбачити адміністративну відповідальність за порушення законодавства про державні закупівлі і штраф для посадових осіб за вчинення порушень тощо.

Опрос