Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об участии граждан в охране общественного порядка и государственной границы" (относительно использования оружия)

Заключение к проекту закона Украины от 28.11.2014 № 1117
Дата рассмотрения: 04.03.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянув проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону" (щодо використання зброї)" (реєстр. N 1117), поданий народними депутатами України Головком М. Й., Левченком Ю. В., Осуховським О. І. та іншими.

Законопроект передбачає внесення змін до статей 13 і 14 Закону України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону", згідно з якими пропонується встановити, що поряд із заходами фізичного впливу, спеціальними засобами індивідуального захисту та самооборони, зарядженими речовинами сльозоточивої та дратівної дії, громадяни у складі відповідних громадських формувань, що надають добровільну допомогу в дотриманні громадського порядку і охорони державного кордону, мають право використовувати холодну і вогнепальну зброю.

Опрос