Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О национальных меньшинствах в Украине" (новая редакция)

Заключение к проекту закона Украины от 28.11.2014 № 1111
Дата рассмотрения: 03.06.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про національні меншини в Україні" (реєстр. N 1111 від 28 листопада 2014 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 03 червня 2015 року (протокол N 22) на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до Закону України "Про національні меншини в Україні" (реєстр. N 1111 від 28 листопада 2014 року) (далі - Законопроект), поданий народними депутатами України Левченком Ю. В. та іншими.

Згідно з пояснювальною запискою метою Законопроекту є удосконалення законодавства щодо забезпечення прав національних меншин, яке визначить критерії, відповідно до яких представники народів та національних груп можуть отримувати державну підтримку як національні меншини; сформує правові засади самоврядування національних меншин та механізмів їх практичної участі в управлінні на територіях компактного проживання та підвищить ефективність використання виділених на підтримку національних меншин коштів, зокрема, залучення представників меншин до визначення обсягів, розподілу та контролю за використанням цих коштів.

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос