Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в Кодекс Украины об административных правонарушениях (относительно минимизации засорения населенных пунктов)

Заключение к проекту закона Украины от 28.11.2014 № 1103
Дата рассмотрения: 26.12.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітетом Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянуто поданий поданий народними депутатами України Бубликом Ю. В., Левченком Ю. В., Осуховським О. І. та іншими проект Закону України "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо мінімізації засмічення населених пунктів)" (реєстр. N 1103).

Законопроект, як це зазначено у Пояснювальній записці до нього, розроблений з метою забезпечення чистоти населених пунктів. У зв'язку з цим пропонується доповнити Кодекс України про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП) новою статтею 1521, встановивши відповідальність за умисне викидання побутових відходів та сміття за межі "інших ємностей, призначених для збирання, утилізації чи переробки побутових відходів та сміття в населених пунктах".

Повноваження щодо розгляду таких категорій справ покладаються на органи внутрішніх справ (міліцію) (зміни до статті 222 КУпАП).

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянув вказаний проект Закону і акцентує свою увагу на таких моментах.

Насамперед слід зазначити, що стаття з порядковим номером 1521 вже існує в КУпАП та передбачає відповідальність за порушення правил паркування транспортних засобів.

Опрос