Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об особенностях государственного регулирования деятельности субъектов предпринимательской деятельности, связанной с реализацией и экспортом лесоматериалов" (относительно запрещения экспорта лесоматериалов дуба)

Заключение к проекту закона Украины от 28.11.2014 № 1096
Дата рассмотрения: 24.12.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань промислової політики та підприємництва на своєму засіданні 24 грудня 2014 року розглянув проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про особливості державного регулювання діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, пов'язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів" щодо заборони експорту лісоматеріалів дуба" (реєстр. N 1096), поданий народними депутатами України Левченком Ю. В., Осуховським О. І., Іллєнком А. Ю., Бубликом Ю. В., Марченком О. О., Головком М. Й.

Метою прийняття законопроекту є переорієнтація експорту з деревної сировини на продукцію більш широкого ступеню обробітку, стимулювання розвитку деревообробних та деревопереробних підприємств, збільшення надходжень до Державного та місцевих бюджетів.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у висновку від 22.12.2014 року зазначає, що з урахуванням наведених зауважень проект Закону доцільно направити на доопрацювання (додається).

Комітет з питань запобігання і протидії корупції вважає, що законопроект відповідає вимогам антикорупційного законодавства (додається).

Опрос