Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О применении регистраторов расчетных операций в сфере торговли, общественного питания и услуг" (относительно государственных гарантий субъектам хозяйствования в применении ими регистраторов)

Заключение к проекту закона Украины от 28.11.2014 № 1088
Дата рассмотрения: 03.06.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітетом Верховної  Ради  України  з  питань  податкової  та  митної  політики на засіданні 3 червня  2015 року розглянуто у другому читанні проект Закону про внесення змін до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" щодо державних гарантій суб'єктам господарювання у застосуванні ними реєстраторів (реєстр. N 1088) та прийнято рішення  рекомендувати Верховній Раді України прийняти його у другому читанні і в цілому.  

Разом з тим, на засіданні Комітету 17 червня 2015 року народні депутати - члени Комітету порушили питання про внесення доповнень до порівняльної таблиці законопроекту (реєстр. N 1088) щодо відстрочення застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі - РРО) платниками єдиного податку III групи та запропоновано вирішення цього питання шляхом доповнення порівняльної таблиці, підготовленої до II читання законопроекту (реєстр. N 1088), деякими поправками.

Народними депутатами України - членами Комітету під час додаткового розгляду на засіданні Комітету законопроекту (реєстр. N 1088) було підтримано перенесення з 1 липня 2015 року на 1 січня 2016 року  початку застосування РРО платниками єдиного податку III групи.

У зв'язку з цим запропоновано доповнити порівняльну таблицю, підготовлену до II читання законопроекту (реєстр. N 1088), такими  поправками:

Опрос