Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно повышения уровня социальной защиты членов семей военнослужащих Вооруженных Сил Украины, Службы безопасности Украины, Государственной пограничной службы Украины и работников милиции, погибших при исполнении ими служебного долга)

Заключение к проекту закона Украины от 27.11.2014 № 1082
Дата рассмотрения: 04.06.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до доручення Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони розглянув поданий народними депутатами України Осуховським О. І., Левченком Ю. В., Іллєнком А. Ю., Бубликом Ю. В., Марченком О. О., Головком М. Й. проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо підвищення рівня соціального захисту членів сімей військовослужбовців Збройних Сил України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України та працівників міліції, які загинули під час виконання ними службового обов'язку) (реєстр. N 1082 від 27.11.2014).

У законопроекті пропонується з дня, наступного за днем опублікування Закону, передбачити для військовослужбовців у разі їх загибелі (смерті), встановлення інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності при виконанні службового обов'язку збільшення розміру одноразової грошової допомоги на 50 %, а для працівників міліції у разі загибелі (смерті) - на 150 %.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України вважає, що за результатами розгляду у першому читанні законопроект може бути прийнятий за основу.

Комітет з питань бюджету зазначає, що законопроект має вплив на показники бюджету, значно збільшуючи його витрати.

Опрос