Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 17 Закона Украины "О милиции" (об условиях приема на службу в специальные воинские подразделения и подразделения территориальной обороны)

Заключение к проекту закона Украины от 27.11.2014 № 1081
Дата рассмотрения: 26.12.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітетом з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності розглянуто внесений народними депутатами України Головком М. Й., Левченком Ю. В., Іллєнком А. Ю., Бубликом Ю. В., Марченком О. О., Осуховським О. І. проект Закону України "Про внесення зміни до статті 17 Закону України "Про міліцію" (про умови прийняття на службу до спеціальних військових підрозділів та підрозділів територіальної оборони)" (реєстр. N 1081).

Метою зазначеного законопроекту є врегулювання механізму прийняття на службу до спеціальних військових підрозділів та підрозділів територіальної оборони Міністерства внутрішніх справ України осіб, що не відповідають вимогам до особового складу міліції встановленого статтею 17 Закону України "Про міліцію", які на сьогодні не можуть бути зараховані до підрозділів МВС, а відтак, отримати статус учасника бойових дій.

Зазначену мету пропонується досягти шляхом доповнення статті 17 Закону України "Про міліцію" новою частиною одинадцятою, відповідно до якої умови прийняття на службу до міліції, що регулюються цієї статтею, не поширюватимуться на умови прийняття на службу до спеціальних військових підрозділів та підрозділів територіальної оборони МВС, які діють в умовах режиму антитерористичної операції, особливого періоду, часткової та цільової мобілізації, надзвичайного та воєнного стану. А умови прийняття на службу до цих підрозділів повинна визначати Верховна Рада України шляхом ухвалення нею відповідних постанов.

Генеральною прокуратурою України, Міністерством внутрішніх справ України та Міністерством юстиції України цей законопроект не підтримується.

Опрос