Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О государственной службе" (относительно отсрочки вступления в силу)

Заключение к проекту закона Украины от 08.12.2014 № 1072
Дата рассмотрения: 22.12.2014 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

На виконання доручення Голови Верховної Ради України Комітет розглянув 22 грудня 2014 року на своєму засіданні проект Закону України "Про державну службу" (щодо відтермінування набрання чинності)" з реєстр. N 1072 від 08.12.2014, поданий народними депутатами України О. Ляшком та В. Галасюком.

Законопроектом пропонується відтермінувати набрання чинності Закону України від 17.11.2011 N 4050-VI "Про державну службу" до 1 січня 2016 року з метою, за визначенням авторів даної законодавчої пропозиції, належного та системного реформування системи державного управління шляхом прийняття нових редакцій законів України "Про державну службу" та "Про службу в органах місцевого самоврядування", а також передбачення відповідних видатків для їх реалізації в Законі України "Про Державний бюджет України на 2016 рік".

Комітет погоджується з наведеною аргументацією, оскільки правове регулювання проходження служби в органах місцевого самоврядування забезпечується певними нормами Закону України "Про державну службу" від 16 грудня 1993 року і введення в дію нової редакції цього Закону за відсутності нової редакції Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" призведе до розбіжностей і суперечностей у правовому регулюванні суспільних відносин, що складаються в процесі проходження цієї служби.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України пропонує за результатами розгляду даного законопроекту в першому читанні прийняти його за основу.

Нацдержслужба України підтримує даний законопроект та повідомляє про відсутність до нього зауважень і пропозицій.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос