Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О государственной поддержке женщин, которым присвоено почетное звание Украины "Мать-героиня"

Заключение к проекту закона Украины от 27.11.2014 № 1052
Дата рассмотрения: 04.03.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про державну підтримку жінок, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня" (реєстр. N 1052 від 27 листопада 2014 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя на засіданні 04 березня 2015 року (протокол N 12) розглянув на відповідність Конституції України проект Закону про державну підтримку жінок, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня" (далі - Законопроект) (реєстр. N 1052 від 27 листопада 2014 року), поданий народними депутатами України Фельдманом О. Б., Денисенком А. П. та іншими.

Згідно з пояснювальною запискою Законопроект розроблено з метою підвищення поваги до материнства, відзначення матерів почесним званням України та надання їм додаткової соціальної підтримки.

Законопроект визначає напрями державної політики популяризації материнства, регламентує основні підстави та критерії присвоєння Почесного звання України "Мати-героїня". Також пропонується встановити низку соціальних гарантій жінкам, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня".

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос