Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в статью 6 Закона Украины "О свободе передвижения и свободном выборе места жительства в Украине" (относительно совершенствования законодательного регулирования вопроса осуществления регистрации места жительства лица по заявлению законного представителя)

Заключение к проекту закона Украины от 27.11.2014 № 1045
Дата рассмотрения: 02.09.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин на своєму засіданні 2 вересня 2015 року розглянув проект Закону України про внесення змін і доповнень до статті 6 Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" (щодо вдосконалення законодавчого регулювання питання здійснення реєстрації місця проживання особи за заявою законного представника)" (реєстр. N 1045 від 27.11.2014 р.), поданий народним депутатом України Міщенком С. Г.

Метою даного законопроекту є вдосконалення порядку реєстрації місця проживання особи за заявою її законного представника у разі відсутності на це письмової згоди інших законних представників.

Пропонується внести зміни до статті 6 Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні", а саме доповнити її новими положеннями, які змінюють порядок реєстрації місця проживання дітей.

Зокрема, передбачається встановити, що реєстрація місця проживання особи за заявою законного представника здійснюється без письмової згоди інших законних представників за погодженням з органом опіки та піклування, а також порядок реєстрації місця проживання дитини віком від 14 до 18 років у разі наявності письмової згоди дитини.

Опрос