Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О регулировании градостроительной деятельности" (относительно создания законодательных условий, направленных на недопущение уклонения заказчика от паевого участия в развитии инфраструктуры населенного пункта)

Заключение к проекту закона Украины от 27.11.2014 № 1044
Дата рассмотрения: 02.02.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо участі замовника у розвитку інфраструктури населеного пункту)" (реєстр. N 1044 від 27.11.2014 р.)

У законопроекті пропонується змінити порядок сплати замовником до місцевого бюджету пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту. Зокрема, замовник має право виконувати будівельні роботи тільки після сплати в повному обсязі коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту, а не до прийняття об'єкта будівництва в експлуатацію, як це передбачено чинними вимогами ч. 3 ст. 40 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності".

У Пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що прийняття такої пропозиції дозволить "посилити захист інтересів територіальних громад шляхом ліквідації законодавчих прогалин, які дозволяють недобросовісним замовникам ухилятись від укладання договору про пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту та від сплати згідно із цим договором коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту".

Опрос