Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно предоставления возможности гражданам получать нотариальные услуги в органе местного самоуправления села, поселка независимо от наличия нотариуса)

Заключение к проекту закона Украины от 27.11.2014 № 1041
Дата рассмотрения: 08.04.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

За дорученням Голови Верховної Ради України від 9 грудня 2014 року Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 8 квітня 2015 року (протокол N 15) проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо надання можливості громадянам отримувати нотаріальні послуги в органі місцевого самоврядування села, селища незалежно від наявності нотаріуса)" (реєстр. N 1041 від 27 листопада 2014 року), поданий народними депутатами України Міщенком С. Г. та Развадовським В. Й. (далі - Законопроект).

Згідно з Пояснювальною запискою до Законопроекту, його метою є покращення комфортності проживання у сільській місцевості шляхом надання можливості громадянам отримувати найбільш прості та достатньо запитувані нотаріальні послуги (зокрема, послуги щодо посвідчення довіреності) в органі місцевого самоврядування села, селища незалежно від наявності там нотаріуса.

Опрос